News

Douglas BBL: “TTT Rīga” uzvar Laksa atgriešanās spēlē

04.12.2019

Douglas Baltijas Basketbola līgas elites grupas turnīrā sestdien, 7. decembrī, “TTT Rīga” izcīnīja sesto uzvaru, savā laukumā pārspējot “Tartu Ulikool/Kalev” –  114:47 (39:15, 62:21, 87:28).

Pēc vairāk nekā gada pārtraukuma oficiālā spēlē laukumā izgāja Kitija Laksa, kura 21 minūtē guva 23 punktus (2p. 5/6, 3p. 2/8, sodi 7/8), izdarīja 3 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 3 atlēkušās bumbas. Uzvarētājām vēl efektīvāk nospēlēja Zenta Meļņika – 25 punkti un 8 atlēkušās bumbas. Tartu komanda spēlēja bez savas līderes Annas Gretas Asi.

“TTT Rīga” ar bilanci 6-0 ir pārliecinošas līderes. Pa 4 uzvarām ir divām Lietuvas komandām: “Kibirkštis-MRU” (4-1) un Kauņas “Aistes-LSMU” (4-3). Seko RSU (3-4), “Tartu Ulikool/Kalev” (3-3), “Liepāja/LSSS” (2-4), “Šiauliu Šiauliai” (2-5) un “Tallinn Ulikool” (2-6).

Svētdien, 8. decembrī, elites grupā notiks divas spēles: plkst. 16:30 “Liepāja/LSSS” uzņems Šauļu komandu, bet plkst.14:30 Kauņas “Aistes-LSMU” uzņems “Tartu Ulikkol”.

Pamatturnīrā līdz februārim tiks izspēlēts divu apļu turnīrs (katrai komandai 14 spēles). Divas labākās komandas kvalificēsies Final 4 turnīram, četras nākamās divu spēļu sērijās (3.-6., 4.-5.) noskaidros vēl divas finālturnīra dalībnieces. Līgas uzvarētājas noskaidrosies Final 4 turnīrā.

Starptautiskajā grupā bez zaudējumiem cīnās BJBS “Rīga”/Juniores (6-0), kam seko “TTT Juniores” (5-2) un BK “Jelgava”/BJSS (4-3).